Přednáška
Událost (stalo se)
Roberts Anthony - The New Ancients
vložil/a Palacký Jiří, doc.Ing.arch. Ph.D. | 01.05.15

Všechny zájemce o architekturu a o vše, co může architekturou být, zveme na přednášku australského architekta Anthony Robertse, pedagoga vyučujícího na Brighton University, School of Architecture and Design ve Velké Británii. Zveme rovněž všechny studenty kteří do budoucna uvažují o studiu v Anglii, nebo se chystají na studijní stáž do Brightonu již v příštím akademickém roce.

V pondělí 4. května 2015, v 16:30 hodin, v ateliéru A411, po ateliérové kritice miniBrownfields, která začíná již ve 13 hodin. Všichni jste zváni i na kritiku, bude zajímavá už proto, že v ní budou prezentovat naši zahraniční studenti studující na FA a bude celá v angličtině.


Téma přednášky:
It’s  a new lecture touching on ethics, politics, technology and thinking – almost no design elements at all. It’s premise begins with the pop optimism of archigram and evolves into a more considered argument about what constitutes a possibility of a useful “new” - it’s title (at this moment) is “THE NEW ANCIENTS”.© Vysoké učení technické v Brně, Fakulta architektury, Pořičí 273/5, 639 00 Brno
Telefon: 541 146 600, Fax: 541 146 605, E-mail: